Kihívás a Honvéd Kadét Program kadétjai részére

A Szegedi SZC Csonka János Technikum kadétjai kihívást intéznek Magyarország kadétjai felé!

A kihívás célja:

Idén 175 éves a Magyar Honvédség. A katonai múltunk, nemzeti büszkeségünk előtt való tisztelgés jegyében arra biztatjuk kadéttársainkat, hogy - amennyiben elfogadják a kihívást - saját városukban, annak valamelyik ikonikus helyszínén tetszőleges alaki foglalkozást tartsanak, amelyről készítsenek rövid videofelvételt (a közösségi médiába feltölthető formában, méretben és időtartamban).

Az általunk készített videó itt található:

A kihívást azok a kadétok is teljesíthetik, akik számára még nem biztosított a formaruha! (Javasoljuk ők lehetőségeikhez mérten törekedjenek az egységes megjelenésre: azonos színű póló, nadrág, baseball sapka stb.)

Kérjük, hogy azon kadétok, akik elfogadják a kihívást, az elkészített videót töltsék fel iskolájuk saját közösségi, webes média felületére (ahol arra lehetőség van, megjelölve a MH és a HM oldalát), ahol a videó szövegében esetlegesen jelöljék is meg, hogy melyik másik iskola kadétjainak figyelmét hívják fel a kihívásra!

Kérjük továbbá, hogy a feltöltött videó elérhetőségét küldjék meg a kadetprogram@hm.gov.hu e-mail címre is! (A videót nem kell beküldeni!)

A videó elkészítésének, feltöltésének és a link megosztásának határideje: 2023. május 31.

A Szegedi SZC Csonka János Technikum kadétjainak kihívását a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség támogatja. Egy szakmai zsűri kiválaszja a három legjobbnak ítélt videót, amelyek a Magyar Honvédség közösségi oldalára is kikerülnek majd. Ott ezekkel szavazást indítanak majd, és a legtöbb kedvelést kapott videóban szereplő kadétok, valamint az őket felkészítő, segítő tanárok elismerésben részesülnek.

Nyereményük, hogy testközelből megismerkedhetnek a Magyar Honvédség high-tech eszközeivel!